PUBG hepimizin severek oynamış olduğu hem masaüstü hemde mobil bir oyun olurken kullanıcıların daha farklı bir anlayış sergileyerek hile yaptığı bu oyun için yeni bir adım atılıyor. Artık PUBG hilelerine 10 yıllık ban geliyor. İşte detaylar…

Sizlerinde bildiği gibi online oynanılan oyunlar adil bir oyun sağlanmadığı taktirde ya oyuncu kaybına yada tamamen batışa doğru gidiyor. PUBG yönetimi ise hileleri engellemeye devam ediyor. Hilecilere nefes aldırmayan oyun kısa sürede çoğu kullanıcısını banlamış ve oyunu daha iyi hale getirmişti.

Son gelen bilgilere göre PUBG‘nin üçüncü parti hilelere güvenen oyuncularına kapak gibi bir yazılım geliştirerek hileyi fark eden sistemin hemen oyuncuya 10 yıllık ban attığını gördük. Yani PUBG hem masaüstü Hemde Mobile‘de hile yapanları çok rahat tespit edebiliyor.

İster Android ister iOS ister emülatör ile giriş yapın. Sistem direk hileyi anında açar açmaz algılıyor ve size tam 10 yıllık bir ban atıyor.

Sizlerde aşağıdaki video da 10 yıllık ban sistemini görebilirsiniz. Oyuncu hile yüzünden 10 yıllık ban yiyor. İşte o video…

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz