Silah Ustalığı’nın geliştirilmesiyle beraber ilerleme sistemi için hamle yapan PUBG, bugün test sunucularına gelmesi beklenen yeni bir ustalık sistemi ile PUBG ID’yi duyurdu. Bu yeni sistem ile beraber kişiler, oyun içerisinde birçok çeşitli performans ile beraber ilerleme kaydedecek ve birçok ödülün sahibi olacak.

Şimdiye kadarki en popüler oyunların başında yer alan PUBG, nisan ayında sizlerinde hatırladığı gibi Silah Ustalık Sistemi’ni duyurmuş ve oyuncular için ilerleme sistemini tanıtmıştı. Bunlara rağmen oyun içerisinde bir ilerleme ve ödül sistemi olmadığı için geliştiriciler bir gelişim sistemi ekleyecekler.

Hayatta kalma ustalığı adı altında gelen sistem PC sürümü için bugün aktif olacak. Bu sistemle beraber kişiler, yağlama ve eşya toplama gibi birçok işlem sonrası puan kazanacak ve toplamda 500 seviyeden oluşacak.

Survival / Hayatta Kalma Ustalığı

Silah ustalığı adı altında ilerleyen bu sistem ile beraber silah ustalığının aksine savaşlarınız değil genel performansınız ve hikayeniz sizi yükseltecek. Sistemde ilerlemeniz sizi en önemli kulan bir unsur olarak ifade edildi.

Sistem 6 farklı şekilde kaydediliyor!

  • Ortalama Çatışma Uzunluğu – Kararlı/Sabırlı
  • Ortalama Çatışma Mesafesi – Avcı/Keskin Nişancı
  • Oyun Başına Toplanan Ganimet – Seçici/Toplayıcı
  • Oyun Başına Katedilen Mesafe – Dikkatli/Maceracı
  • Sıcak İniş Oranı – Tutucu/Sıcak İnişçi
  • Oyun Başına Alınan Hasar – Defansif/Ofansif

Kimlik sistemi: PUBG ID

PUBG ID’yi oyuna geliyor. Bu kimliklerle beraber kişilerin kendini ve başarılarını çok daha güzel ifade etmesi beklenmekte. Sizlerde kendinize has PUBG ID’nizi geliştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz