Qualcomm, Twitter hesabından kavisli LG G Flex 2 telefonun fotoğrafını yayınladı. Ayrıca yeni cihazın CES 2015’te çıkacağı haberini de verdi.

LG G Flex telefonun yeni sürümü olma niteliğini taşıyan LG G Flex 2 akıllı telefonun CES 2015’te tanıtılabileceğine dair haberi “[highlight]LG G Flex 2 CES 2015’te Tanıtılabilir[/highlight] başlığıyla daha önce yazmıştık.

Şimdi gelen haberlere göre yeni üst seviye ve kıvrımlı telefon Las Vegas’ta muhtemelen gelecek hafta yapılacak CES 20152te resmen tanıtılacak.

Qualcomm, Twitter hesabından şu tweeti attı ve şu fotoğrafı yayınladı:

lg g flex 2 qualcomm

A new #Snapdragon 800 powered smartphone is launching next week at @intlCES – here’s a first look. pic.twitter.com/6Sx8wQQsdE

Qualcomm (@Qualcomm) 29 Aralık 2014

Bu fotoğraf bize cihazın arka kısmına dair bir fikir vermekte. Bununla birlikte telefonun üreticisine yönelik bir bilgiye rastlanmamakta. Arka kısımdaki tuşların iki adet olduğu ve ortasında da kameranın bulunduğunu tahmin ediyoruz. LG’nin polikarbon ile yaptığı tasarımı fark etmek zor değil. Kısacası bu telefonun Koreli bir üreticinin elinden çıktığına dair belirtilerin tümü ortadadır.

Buna göre yeni kavisli telefon LG G Flex 2, Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti barındıracak. Daha önce LG firmasının Snapdragon 801 ya da Snapdragon 805 yonga setlerinden birini tercih etmesi öngörülüyordu.

Gelecek hafta yapılması beklenen CES 2015 boyunca telefonun tanıtımını takip edeceğiz ve size tüm detayları kısa sürede bildireceğiz. Takipte kalın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz