Bethesda, kısa süre önce yayınlamış olduğu Rage 2 videosu ile şimdiye kadar ulaşılmayan bir seviyeye çıkmak istediğini ve bunun için hazırlandığını ifade eden bazı gösterimlerde bulundu. 9 Dakikalık yayınlanan video sizleri etkileyecek olduğu kesin. Hadi beraber bakalım…

Geçtiğimiz aylar içerisinde Rage 2’nin Steam’e gelmeyeceği resmen ifade edilmiş ve bu açıklama ile herkesi üzen Bethesda, kısa süre önce yayınlamış olduğu mükemmel ötesi oynanış videosu ile gönülleri fethetmeyi başardığını söyleyebiliriz. Mükemmel derken abartmadığımızı sizlerde videoyu izlediğiniz zaman anlayacaksınız.

Rage 2 videosu Pre-Beta’dayken çekildi

Biraz sonra sizlerinde aşağıdan görebileceği gibi muhteşem grafikler, animasyonlar ve oynanışın çok fazla akıcı olup güzel bir şekilde ilerlemesi, resmen kişiyi kendine aşık bırakıyor. Tüm bunların yanı sıra ise Pre-Beta aşamasından çekilen bir video olduğunu belirtelim. Finaliyle daha da sizi kendine çekecektir.

Bunlara ek olarak oynanış videosuna baktığınızda parçalanma efektlerine bizzat dikkat etmenizi istiyorum. Videonun dördüncü dakikasından sonra aslında açık konuşmak gerekirse Cyberpunk 2077 havası estiğini söyleyebilirim. Sizlere daha öncede belirttiğim gibi bu video oyunun Pre-Beta süresinde olduğunda bile böyleyse, tam sürümünde oyun nasıl olacaktır? Merak konusu…

Rage 2 oynanış videosu

Nefes kesen bu oyunun tam sürümü ne zaman çıkacak henüz belli değil. Ancak böylesine güzel bir oyunun Steam’da olmaması üzücü olabiliyor. Yinede diğer platformlar üzerinden Rage 2 oynamanız gerektiğini söyleyebilirim. Oyun her yaşta olan kişinin oynayabileceği bir oyun olurken, yetişkinler daha fazla zevk alabiliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz