Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan Realme, yakın zamanda 6.000mAh bataryaya sahip bir modeli çıkarmaya hazırlanıyor. Şuan için sertifikasyon sürecinde olan cihazın uygun fiyat ile gelecek olması herkesi şaşırtmaya yetti.

Akıllı telefonlarda artık 4.000 veya 4250 gibi mAh derecelerine alışmış ve tatmin edici bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ancak günümüzde 5.000mAh gibi telefonları duyunca bu modeller biraz göz perdemizin arkasında kalıyor. Şimdi ise 6.000mAh bataryalı bir telefon haberini okurken sizlerinde hangi telefon? Dediğinizi duyar gibiyim.

Ekonomik model akıllı telefonlarda büyük bataryayı tercih eden Samsung bu bakımdan tebrik edilecek bir üretici oluyor. Ancak diğer şirketlerinde bu işte yürümek istediğini belirtelim.

TUV kayıtlarında görüldü!

TUV sertifikasyon kurumunun raporlarında 6.000mAh bataryalı bir model görüldü. Bu telefonun ise Realme markası ile gelecek olması bekleniyor.

Akıllı telefon hakkında çok fazla bir bilgi şuan yok. Yinede 150 ile 250 dolar arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Kısacası bütçe dostu bir model olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz