Realme piyasada olan akıllı telefonlar konusunda son dönemlerde adından sıkça bahsettiriyor. Şimdi ise ortaya çıkan bilgilere göre Realme oyun telefonu ile piyasada yerini alacak. Realme’nin sızdırılan oyun telefonu hakkında olan bilgileri sizlerle paylaşalım.

Realme tarafından getirelecek olan oyun telefonunun arka kısmı darbelere dayanıklı kevlar kaplamalı olarak görünüyor. Telefonun orta kısmında uzun bir şerit bulunuyor. Tasarımı ile Oppo Reno cihazına benzediğini söyleyebiliriz. Cihazın orta kısmında Realme Logosu yerini alıyor ve Realme’nin oyun telefonunun üst kısmında dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Fakat görüntüde sadece üç sensör yerini alıyor.

İlk kameranın lensi daha iyi olacak ve kamera kısmının hemen yanında flaş yerini almaktadır. Realme bu sene orta segment ve amiral gemisi telefonu ile pazarda yerini alıyor. Tasarımı ile iddialı gelecek olan Realme oyun telefonunun ayrıca akıllı telefon serisi olarak gelme ihtimalini de ortaya koyuyor. Realme tarafından gelecek olan cihaz hakkında sizi düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz