Şahan Gökbahar’ın kısa süre önce yapmış olduğu açıklamalarda Recep İvedik serisi hakkında bazı detaylara değindiğini belirtelim. Şahan, yedinci seri için ciddi açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce Recep İvedik 6 vizyona girerken, ilk andan itibaren 1.006.437 izleyici ile günü açmıştı. Filme gelenlerin bazıları eleştirmiş ve bazıları çok beğenmişti.Recep İvedik 6 şimdiye kadar ki seriden en iyi giriş yapan filmi olarak belirtildi. Ancak filmin yedinci serisinin geleceği söylenirken konusu bile açıklandı.

Şahan Gökbahar açıklamalarında filmi şu şekilde özetledi:

“Serinin altıncı filmi, Recep, bu zamana kadar serüvenden serüvene koştu. Bu hikayede de Konya diye yola çıkıp, Konya’da bir kuru fasulye festivaline davet ediliyor çok heyecanlanıyor. Kankası kahveci Nurullah ile birlikte bir tur şirketi ayarlayıp Konya’ya bilet alıyorlar.”

“Fakat çeşitli aksaklıklar oluyor telefonda. Meğerse Kenya’ya bilet almışlar bunlara. Bunlar uçakta fark ediyorlar Kenya’ya gittiklerini. Kenya’ya gidip geri dönüş uçağına kadar bir serüven yaşamaya başlıyorlar. Recep’i Afrika’da hayal edin, aklınıza gelebilecek her şeyi yaşıyor.”

Recep İvedik 7’nin konusu ne olacak?

Recep İvedik 7’nin geleceğini dile getiren Şahan Gökbahar, serisinin devamı için ise şöyle konuştu;

“Benim olaya bakış açım, özellikle dördüncü filmden sonra şu hal aldı: Biz şimdi Recep’i daha eğlenceli nereye yollayabiliriz, hangi ortamın içine sokabiliriz. Daha komiğini çıkartabileceğimiz… Filmlerdeki genel matematiğimiz şu: Recep’i ait olmadığı bir dünyanın içine koyuyoruz ve Recep o dünyayı fethediyor.”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz