Reddit, trendleri takip etmek, ihtiyaç duyduğunuzu hiç düşünmediğiniz bilgileri bulmak ve geniş bir konu yelpazesi hakkında fikirlerinizi paylaşmak için en iyi topluluktur. Reddit, yorumları toplu olarak silmenize izin vermez, bu nedenle, listeyi temizlemek istiyorsanız biraz çalışmanız gerekir. Bunu gerçekleştirmenin birkaç basit yöntemini bulduk. Peki bunlar neler dediğinizi duyar gibiyim.

Nuke Reddit Geçmişini Kullanma

https://chrome.google.com/webstore/detail/nuke-reddit-history/aclagjkmidmkcdhkhlicmgkgmpgccaod?hl=en şey, aslında bir chrome uzantısıdır. Bunu yükledikten sonra tek yapmanız gereken bu uzantıyı kurmaktır. Bitirdiğinizde, uzantının düzgün çalışabilmesi için Reddit Redesign’ı devre dışı bırakın. Yorumlarınıza gidebilmeniz için https://www.reddit.com/login/?dest=https%3A%2F%2Fwww.reddit.com%2Fuser%2Fme%2Fcomments adresine gidin. ‘tüm yorumlarımı sil’ düğmesine basın. Nuke Reddit Geçmişi, tüm yorumlarınızı rastgele karakterlerden oluşan karıştırılmış dizelere dönüştürür ve ardından bunları birer birer siler. Bu, tamamlanana kadar sekmenin açık olmasını gerektirir, bu nedenle işlem sırasında hiçbir noktada kapatmamaya dikkat edin. Bu devam ederken Chrome’u kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer hesabınızı kapatmayı düşünüyorsanız kapatmadan önce de tüm yorumları silin.

Komut Dosyası Kullanın

Eğer teknolojiye merakınız varsa bu yöntem siz göre. Bir kullanıcı komut dosyası yöneticisi kurduktan sonra, farklı komut dosyalarına göz atabilir ve bunları tarayıcınıza yükleyebilirsiniz. Ancak geçmişin  Reddit’in veritabanından silinmeyeceğini unutmayın. Yine de, kullanıcılar artık onları göremeyecek şekilde platformdan kaldırılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz