Redmi Note 9 için beklenen tarih sonunda ortaya çıktı. Redmi cihazların satışı fazlasıyla artmaya başladı. Dünya genelinde satışını sürdüren Redmi, Note 8 ve Note 8 Pro’nun satışları da fazlasıyla gerçekleşmektedir. Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro’nun ardından gözler Redmi Note 9 serisine dikildi.

Redmi Note 9 serisi kısa bir süre sonra yani 30 Nisan’da tanıtılacak. Korona virüsü tüm dünyayı etkisine aldı ve toplumsal alanların yasak olduğu bu dönemlerde Redmi’nin tanıtımı internet üzerinden gerçekleşecek. İnternet üzerinden yayınlanacak etkinlik, Türkiye saatlerine 23.00’da gerçekleşecek. Tanıtımı gerçekleştikten sonra özellikler daha da detaylı bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Redmi Note 9 Pro ve Redmi Pro Max’in özellikleri ortaya çıktı. Ancak Redmi Pro Max gibi sürümleri olmadığı için, 30 Nisan tarihinde bu cihazların tanıtımı internet üzerinden gerçekleşecek. Tanıtım sayesinde cihazlar daha da geniş kapsama yayılacak. Orta seviyeli telefon olan Redmi Note 9’un neler sunacağını 30 Nisan tarihinde göreceğiz. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz