iOS ve Android cihazlar için Resmi Gazete uygulaması yayınlandı. Bu uygulamayı indirerek detaylı filtreleme ve gazetenin sayılarını görmeniz mümkündür. Play Store ya da App Store uygulamasından indirerek bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıcılara sunuldu. Uygulama Cumhurbaşkanlığı İdare İşler Başkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürü tarafından yayınlandı. Eğer sizde uygulamayı indirmek istiyorsanız Play Store ya da App Store üzerinden erişebilirsiniz.

Resmi Gazete, 7 Şubat 1923 tarihindeki ilk sayısı da dâhil olmak üzere tüm sayılarına ulaşılabiliyor. Resmi gazete adı verilen uygulamada ek olarak Ayarlar bölümü vardır. Ayarlar bölümüne geçiş yaparak detaylı bir şekilde aramalara katılabiliyorsunuz. Ayrıca Resmi Gazete uygulamasında Cumhurbaşkanlığı kararnbamelerine ve yönetmeliklerine erişebiliyorsunuz. Hatta AYM’nin aldığı kararlara bile ulaşabilirsiniz.

Aramak istediğiniz tarihi filtreleyip, eski dönemlere de dönüş yapabilirsiniz. Resmi Gazete sayfasında da indirmek için bağlantı bulunduğunu da belirtelim.

Android cihazlar için Play Store üzerinden indirmek istiyorsanız bu linke tıklayın.

iPhone cihazlar için App Store üzerinden indirmek istiyorsanız bu linke tıklayın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz