Ülkemizde çoğu popüler kişiden daha popüler olan sosyal medya fenomeni Reynmen’in başı bu sefer Ela şarkı ile ile derde giriyor. Son gelen bilgilere göre Reynmen, şarkının yasal sahibi Emrah Karakuyu’ya haber vermemiş ve Ela’nın sponsorluk ile klip işlemleri için 1 milyon TL’lik bir anlaşmaya imza atmış durumda. İşte detaylar…

Ülkemizde Reynmen olarak tanıdığımız Yusuf Aktaş, ülkemizin fenomenlerinden sadece bir tanesi. Eğlenceli videolar ile öne çıkan Reynmen son zamanlarda şarkı platformunda tanınıyor.

Müzik sektörüne giriş yapan Reynmen Derdim olsun şarkısı ile büyük ilgi gördü. Şimdi ise Ela adında yeni bir şarkı çıkardı ve Ela bugün 200 milyondan fazla izlenmiş durumda. Buna ek olarak Reynmen’in Ela isimli şarkısından dolayı kafasının ağrıdığını belirtelim. Şarkının aslında yasal sahibi Emrah Karakuyu‘dan habersiz bir şekilde reklam ve klip sponsorluğu için bir imza atmış. Daha sonra Karakuyu bu durumu öğrenince Reynmen’i mahkemeye vermiş ve tüm bağını koparmış durumda.

Elbette gündeme gelen iddiaların maddi boyutu da oldukça yüksek. Son gelen bilgilere göre Ela’nın finasmanı için bir içecek firmasıyla anlaşmış ve şarkının reklam yönetimini de bu şirket üstlenmişti. Bu bakımdan 1 milyon TL aldığı biliniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz