Reynmen’in son günlerde olay olan Ela isimli şarkısı çok fazla gündemi meşgul etmeye başladı. Sanatçı ise Ela şarkısından ne kadar bir gelir sağladığını açıklarken, bu geliri ise vakıflar ile hayır kurumlarına bağışlayacağını söyledi.

Sosyal fenomen olan ve Derdim olsun şarkısından sonra Ela isimli şarkısıyla yeniden gündeme oturduğunu belirtelim. Ela şarkısı Spotify’da yayınlandığı an, ilk sıraya yerleşmeyi başardı. Ayrıca şarkı YouTube’da ilk gün 20 milyon izlenme alarak dillere düştü. Türkiye’de ise dinlenme rekorları kıran şarkı elbette ünlüler arasında büyük olaylara neden oldu.

Reynmen ise bu şarkı ile en başta, Işın Karaca ve Demet akalın gibi birçok ünlüden eleştiri aldı. Ela şarkısı Global Top 200 listesinde ilk Türkçe şarkı olarak kaydedildi. Bu listede ise 72. sırada yer aldı.

3 Günde 110.500 TL kazandı!

Reynmen’in izlenme ve dinlenme rakamları çok fazla tartışmaya neden olurken, Ela’nın elbette ne kadar kazandırdığını hepimiz merak ediyoruz. Reynmen ise elde ettiği geliri Instagram hesabı üzerinden gösterdi.

Reynmen’in 3 günlük geliri yaklaşık 110.500 TL olarak kayıtlara geçti. Elbette 19.551 dolar kazanan Reynmen’in bu şarkısı daha fazla gelir sağlayacaktır. Açıklamasında ise tekrar belirtelim. Kurumlara ve vakıflara bağışlayacağını söyledi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz