Sosyal platformlarda Reynmen olarak tanımış olduğumuz Yusuf Aktaş kısa süre önce bir yeni sorunla karşı karşıya kaldı. Kendi isminin kendisine yasaklanmış olduğunu fark edince yeni bir isim tescil etmek için kolları sıvadı ve tescilledi. İşte detaylar…

Derdim olsun şarkısından sonra hemen karşımıza Ela adlı yapımı çıkararak yeni rekorlara imza atan Reynmen için şimdiye kadar her şey çok güzeldi. Kısa süre önce Ela parçasının 53 milyonu aştığını ve 100 bin TL kazandığını belirten Reynmen için bir yeni haber daha var.

Gerçekte adı Yusuf Aktaş olan ve sosyal platformlarda Reynmen olarak tanıdığımız Youtuber’ın artık Reynmen adını kullanması yasaklandı. Son gelen haberlere göre Reynmen adı 12 Kasım 2018’de tescillenmişti. Ömer Duvaklı adında bir kişinin tescillediği Reynmen isminin sadece Ömer Duvaklı’ya ait olduğu ifade edildi.

Bunun üzerine Yusuf Aktaş, Reynmen adı için bir yeni çözüm getirdi!

Çok uzun süredir bu ismi kullanan Aktaş, karara itiraz etti ancak kararı reddedildi. Bu adımlardan sonra hemen diğer adıma geçildi.

Yusuf Aktaş başka bir isim tescilledi. “R Reynmen” adını kullanmaya başlayacak. Artık R Reynmen ismine geçiş yapacağını duyurdu.

Peki siz bu karar karşısında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz