Robot Unicorn Attack 2 isimli mobil oyun yaklaşık 10 gün önce iPhone ve iPad için App Store’daki yerini almıştı. Şimdi de Android oyunu olarak Google Play üzerinde indirilebilir kılındı. İlk oyunun son derece eğlenceli ve başarılı olmasının ardından bir seriye dönüşmesi beklenen ve bu ikinci sürümle birlikte Robot Unicorn Attack serisi şeklinde ifade edebileceğimiz yapım Adult Swim Games tarafından üretildi.

Ücretsiz bir Android oyunu olarak sunulan yapımda başlangıçta seçim yaparak “Team Rainbow (Gökkuşağı Takımı)” ya da “Team Inferno (Cehennem Takımı)” bünyesine dahil oluyorsunuz. Unicorn yani Türkçe ifade edecek olursak tek boynuzlu efsane at üzerinden oynanan oyunda bu atımızı kişiselleştirebiliyoruz. Mağazadan kanat, boynuz ya da genel dış yapı gibi seçeneklerden bazılarını seçerek istediğimiz şekilde atı şekilledirebiliyoruz.

Robot Unicorn Attack 2

Yine grafikleriyle Android ve iPhone oyun severler büyüleyecek olan Robot Unicorn Attack 2 birçok hoş oyun içi müziğe sahip. 7 ve 10 inç ekranlı tablet bilgisayarlar üzerinden herhangi bir uyum sorunu olmadan oynanabilen yapımda süreli hedeflere de yer veriliyor.

[appbox googleplay com.pikpok.rua2]

[appbox appstore 541672969]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz