Rose Gold iphone 6s
Rose Gold iphone 6s

Rose Gold iPhone 6S telefonun, Apple tarafından tanıtılacak yeni iPhone olacağı konusunda söylentiler mevcut.

Analistler, Apple’ın kullanıcıların karşısına Rose Gold iPhone 6S telefonla çıkacağını iddia ediyorlar. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo yeni nesil iPhone telefonun Rose Gold rengiyle gelebileceğine inanıyor. Bununla birlikte analist, cihazın renginin altın olabileceğine de ihtimal veriyor.

Şu an piyasada olan iPhone cihazlar sarı altın renkli alüminyum ile üretildiler. Apple Watch üretiminde ise seramik ve gerçek altın karışımı kullanıldı.

Yeni nesil Rose Gold iPhone konusunda çıkan iddialardan biri de iPhone 6S Plus ile ilgili. Böyle bir telefonun da Rose Gold iPhone 6S ile beraber tanıtılacağını söyleyen analistler, iPhone 6S Plus telefonun safir cam içerebileceğini ifade ediyorlar. Ancak bu biraz da telefonun düşme testlerinden başarıyla çıkabilmesine bağlı.

Yeni iPhone modellerinin bu yılın Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Apple, bu telefonlarda en çok sağlamlık üstüne yoğunlaşıyor. Analistler ayrıca bu telefonlarda tıpkı Apple Watch ve yeni MacBook bilgisayardaki gibi Force Touch özelliğinin olmasını bekliyorlar. Ayrıca ses kalitesinin iyileştirileceğini ve 12MP kameranın bulunacağını tahmin ediyorlar.

4 inç ekranlı iPhone yerine mini iPhone ile karşı karşıya kalacağımız iddiaları da var. Eğer bunlar sadece birer söylentiden ibaretse o hâlde Apple 4.7 inç ya da 5.5 inç iPhone cihazları tanıtacak demektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz