Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonda çok fazla beğeni alan Russian Doll izleyicilerine bir müjdemiz var!

Netflix, ardı arkası kesilmeyen kararlarına devam ediyor. Russian Doll ile beraber ilk sezondan sonra 8 bölümden meydana gelmiş ve çok büyük bir izleyici sayısına ulaşmayı başarmıştı. Russian Doll‘un ilk sezonundan hemen sonra ANdia Vulvokov ciddi bir role girdi. Nadia, 36. yaşından sonra ölüyor ve yeniden doğarak farklı bir figürde yer alıyor. Kısaca konuşacak olursak eğer, bir zaman içerisinde sıkılan ve birçok kez öldüğü ana geri dönüp yeniden doğuyor.

Şimdi ise ciddi bir şekilde spoiler verdiğimizi belirtelim. Nadia ile beraber birçok karakter yeniden şekilleniyor. Stüdyo yetkilileri ise russian Doll’un ikinci sezonunun kesin olduğunu söyledi. Ek olarak ise üç sezon ve üstü olacağı da doğrulandı. Bunların yanı sıra Zaman döngüsü nasıl ve nereden geldiği hakkında cevapların bu sezonda yani yeni sezonda cevap bulacağı belirtildi.

Russian Doll ismiyle beraber eleştiriciler tam not vermeyi uygun gördü. Bu yapımda 85-89/100 puan almayı başardığını belirterek, rekor kırdığını ifade edelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz