Samsung, Unbox & Discover sanal etkinliğinde 2021 Tv ve ekran modellerini tanıttı!

Kutudan Çıkarın ve Keşfedin | Samsung Türkiye

Yeni MICROLED
2021 yılında kullanıcılara sunulacak olan 110 ve 99 inç boyutlarında ekranlar, mart ayının sonundan itibaren dünya çapında piyasalarda yerini alacak. Sonbaharda ise, 88 inçlik bir model ortaya çıkacak ve gelecekte şirket 76 inçlik bir cihaz daha çıkaracağı şirket tarafından belirtildi. MICROLED ekran ile dört ayrı görüntüyü birleştirebilir, aynı anda izleyebilirsiniz.

Samsung's new Neo QLED TVs promise better picture, gaming extras in 2021 -  Video - CNET

New Samsung Neo QLED
En iyi hizmete sahip olan bu televizyon, Neo Quantum işlemci ve yeni Quantum Mini LED’ler sayesinde kullanıcıya mükemmel bir deneyim sunuyor. Quantum miniler, normal Led’lerden 40 kat daha az yer kaplıyor ve hassas ışık kontrolü sağlıyor. Ayrıca Neo QLED’ler 4k seviyesinde mükemmel bir oyun deneyimi sağlıyor. Şirket bu özelliği geliştirmek için ise, AMD ile ortaklık kurdu. Ayrıca, yeni Game Bar, daha önce yalnızca oyun bilgisayarlarında bulunan ultra geniş bir en boy oranı olan Samsung’un Super Ultrawide Gameview özelliğini etkinleştirmek gibi oyun için önemli olan özellikleri en iyi şekilde sizlere sunuyor. Ayrıca Samsung Healths Sağlık programı ile eve daima sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Samsung, 2021'i Neo QLED, MICRO LED ve Lifestyle TV ürün serileriyle  açıyor! | Dağıtım Kanalı | Beyaz Eşya Dergisi

2021’de Çerçeveler Nasıl Olacak?
Şirket her ev dekorasyonuna uygun bir şekilde çerçeveleri üretiyor ve tüm zevklere uyacağını, birçok seçimin mevcut olacağını belirtiyor. Buna destek olan The Frame, uluslararası üne sahip müze ve galerilerden gelen 1.400’den fazla sanat eserinin büyüyen bir dijital reprodüksiyon kütüphanesine ev sahipliği yapmaktadır.

İlk Gösterim
Şirketin tasarladığı bu ürün, sektörün ilk 4K üçlü lazer projektörüdür. Bu, yeni nesil kompakt bir ev sineması görüntüleme cihazı olarakta tanımlanır. 2021’in sonlarına doğru ise şirket, katlanır ekranları tanıtmaya hazırlanıyor. Smart Monitor teknolojisi ile, Wi-Fi, Bluetooth, Wireless DeX ve Apple AirPlay 2’yi destekliyor ve kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. AirPlay 2 ile kullanıcılar favori içeriklerini doğrudan iPhone, iPad veya Mac’lerinden Smart Monitor’e aktarabilir, kontrol edebilir ve paylaşabilirsiniz.

The 11 Best Soundbars For Samsung TVs (Picks For 2021)

2021 Q Serisi
Bu seri ile Soundbar Q950A teknolojisi kullanılarak, gelişmiş 3D ses ve özel Q-Symphony teknolojisi kullanılıyor. Bas kuvvetlendirme özelliği ile, sesinizi tek bir tıklama ile, aydınlatmanızı sağlar. Q950A ses çubuğu, Amazon Alexa ve Bixby gibi sesli asistan desteği bulunmaktadır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz