Samsung Apps, Samsung GALAXY Apps ismi ile tekrar Samsung kullanıcıları ile buluştu. Güncellenen isim ve içerikten sonra sadece Galaxy kullanıcılarına özel ve seçilen uygulamaları barındıran Samsung uygulama marketinin sadece ismi değil, tasarımı ile ilgili güncellemeler de mevcut.

Samsung içerik ve hizmetleri hakkında güncel olarak bilgi veren Samsung Content‘in Facebook ve Twitter sayfasından yayınlanan güncelleme duyurusu ile Samsung kullanıcıları güncelleme ile ücretli uygulamalarda promosyonlar ve indirimler ile avantajlı olacaklar.

https://twitter.com/SamsungContent/status/487229047231893504

Uygulama güncellemesi ile birlikte internet sitesinde de değişiklikler olmuş. Toplamda GALAXY Essentials, GALAXY Gifts, Apps for Professionals ve GALAXY Specials olmak üzere 4 ana kategori üzerinden Galaxy kullanıcıları için seçilen uygulamalar paylaşılacak.

samsung-apps-galaxy-apps-olarak-guncellendiİnternet sitesi üzerinden cihazınızın modelini seçerek en uygun ücretli veya ücretsiz uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Cihazlarda kullanıcı etkileşimini arttıracak yararlı uygulamaların sergilendiği bir vitrin alanı yer alacak. Seçilen ve önerilen uygulamalar vitrinde sergilenecek.

Bununla birlikte indirimde olan uygulamaların yer aldığı Günün Fırsatı alanı ile indirimde olan uygulamalara kolayca ulaşabilir, ihtiyacınız olan herhangi bir ücretli Android uygulamasını indirimden faydalanarak daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Uygulama Güncellemeleri

GALAXY Apps yazısının solunda yer alan 3 yatay çizgiye tıklayıp Ayarlar bağlantısına tıklayın.

Karşınıza çıkan pencerede Samsung GALAXY Apps üzerinden yüklemiş olduğunuz uygulamaları otomatik olarak güncelleme ile ilgili ayarları yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Samsung GALAXY Apps uygulamasının resmi olarak yayınlanan yeni sürümlerinin otomatik güncellenmesi ile ilgili izinleri de bu alandan verebilirsiniz.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz