Samsung, QLED 8K matrisi ile donatılmış Q950TS TV’nin amiral gemisi modelini açıkladı. Tasarımdaki ana özellik – Infinity Screen, TV’nin ön tarafını çerçevesiz% 99 oranında kaplıyor.

Yenilik, tescilli bir yapay zeka algoritması kullanarak herhangi bir kalitede bir görüntüyü 8K çözünürlüğe ölçeklendirmenizi sağlayan bir Quantum AI işlemcisi ile donatılmıştır. Nesne İzleme Sound Plus teknolojisi ekrandaki hareketli nesneleri izler ve 5.1 kanallı hoparlörlerden gelen sesi odaklar, Adaptive Picture ise ortamın parlaklığını ve kontrastını izler ve resmi koşullara uyacak şekilde ayarlar.

Akıllı işlevler arasında, sahibinin vücudunun fiziksel aktivitesini ve durumunu izleyen Samsung Health ile senkronizasyon, Wi-Fi veya Bluetooth cihazlarını kontrol etmek için Dijital Butler hizmeti, çoklu görev Çoklu Görüntüleme ve Bixby, Amazon Alexa ve Google Asistan ile çalışmak yer alıyor.

Samsung, Q950TS’nin fiyatını veya başlangıç ​​tarihini açıklamadı, ancak model Las Vegas’taki CES 2020’de satışa sunulacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz