Samsung China, Çin’deki Galaxy S10 ve S10 + için yeni bir renk seçeneği duyuruyor . Şu anda, telefonlar siyah, yeşim beyazı, cam yeşili, seramik siyahı ve seramik beyazı olarak mevcut.

Samsung Çin’in resmi tanıtıcısı tarafından yapılan Weibo yazısında, şirket “duman dalgası mavisi” olarak çevrilen yeni bir mavi renk duyurdu. Poster, renk için herhangi bir bağlam noktasıysa, duman dalgasından çok “sabah sisleri” gibi olduğunu hayal ederdik.

Samsung’un Weibo yazısı “Yakında mavi, yeni renkler geliyor!” Diye tercüme etti. Bunun, birçok Batı pazarında sahip olduğumuz prizma mavisi model kadar parlak ve yansıtıcı olup olmadığını merak ediyoruz.

Samsung, Galaxy S10 için güçlü satışlar yaptı ve yeni bir renk bırakmak, telefon üreticilerinin satışlarını artırmak için sıklıkla kullandığı, bir telefonun dolaşımına girmesinden birkaç hafta sonra kullanılan bir yöntem. Çin’in 5G ağları yakında yayına girdiğinde, Galaxy S10 5G’nin Çin’de faaliyete geçmesi daha uzun sürmemeliydi.

Galaxy S10 , Çin’de ilk kez satışa çıktığında , Samsung’un piyasaya sunulmasının ilk birkaç haftasında 500.000 adet sattığı ve aynı zamanda Galaxy S9’un aynı pazardaki satışlarının iki katı olduğu bildirildi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz