2019 yılının en fazla satan Android telefonu olarak bilinen Galaxy A10’un bir üst modeli olarak satışa çıkması beklenen A11 için yeni görüntüler gelmeye başladı. İşte detaylar..

Samsung Galaxy A11 modeli ile alakalı açıklamalar geliyor. Bir kaç gün önce akıllı telefonun batarya kapasitesinin 4000mAh olduğu ve 6.4 inç LCD ekran ile geleceği biliniyordu. Şimdi ise cihazın ilk görüntüsü web ortamında paylaşıldı.

Açıkçası tasarım konusunda ciddi bir fark olduğu söylenemez. Yinede delikli ekrana sahip olması bir sürpriz olabilir. Çünkü ekonomik fiyatlı piyasaya çıkacak modelde böylesine bir ekran olması şaşırtacak bir durum.

Galaxy A10’da parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Galaxy A11’de ise bu sıralar ekranın 6.4 inç değil de 6.2 inç ekran ile geleceği ifade ediliyor. Çelişkiler ise hat safada.

Exynos 7 serisi işlemciye sahip olacak!

Akıllı telefonun Exynos 7 serisi bir işlemci ile ve 3GB RAM’e sahip olacağı ifade ediliyor. Bunun yanı sıra arka kısmında 13-5-2 şeklinde kamera sensörleri yer alacak. 3’lü kamera sistemi arka kısımda bulunuyor. Ön kısımda ise 8 MP selfie yer alıyor.

Galaxy A10 geçtiğimiz yılın en fazla satan telefonlarının başında yer alıyordu. Şirketin bu başarıyı Galaxy A11 ile devam ettirmesi bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz