Samsung, bu yıl orta sınıf akıllı telefon hatlarından birkaçını kesti, sadece A ve M ailelerini terk etti, ancak şirket telefondan sonra telefonu açmayı durduramadı, bu da A serisinin giderek daha kalabalık hale gelmesine neden oldu.

Bir Galaxy A30 , A30’un yalnızca Mart ayından bu yana piyasada bulunan hafif geliştirilmiş bir sürümü olarak geliyor . Çift arka kamera sistemine sahip olan modelden farklı olarak, 16 MP birincil sensöre ve 5 MP ultra geniş bir çıtçıtlı A30’un üçlü arka kamera kullandığı söyleniyor.

Bugünün söylentisi, üçüncü kameranın ne için olduğunu detaylandırmıyor, umarım bir telefoto lens alıyoruz – ama aynı zamanda sadece bir derinlik sensörü de olabilir. Galaxy A30s, A30’un Infinity-U ile karşılaştırıldığında çentikten biraz farklı bir şekli olan bir Infinity-V ekranı kullanacak.

Samsung Galaxy A30 Özellikleri

A30’ların model numarasının SM-A307FN olması bekleniyor ve en son yapılan referans listesine göre, kutuda bir adet UI bulunan 3GB RAM ve Android 9 Pie ile birlikte gelmesi gerekiyor. A30’ların çoğu teknik özelliklerde A30’a benzer olması, belki de bazı yönlerden biraz yukarı olması gerekir.

A30’ların üretimi, aşağıda bağlantılı Kaynağa konuşan “içeriden öğrenen bir şirkete” göre Hindistan’da başlamıştır ve bu, telefonun çok yakında alt kıtada açılabileceği anlamına gelir. 11 Ağustos görünüşte, çıkış tarihi için ana aday.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz