Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy A30’un sonunda Türkiye fiyatı belli oldu. Sonsuz-V ekranı ve çok işlevli kamerası ile ön plana çıkan cihaz aynı zamanda uzun süreli pil gücüne de sahiptir. Yeni akıllı telefonun, kullanıcıların önem verdiği özelliklerden biri de üst seviyeye yükselmiş versiyonu yer alıyor. Galaxy A30s ışık kırılma efekti içeren arka yüzeyi ve aynı zamanda kendine özgü bir tasarımı bulunmaktadır. Yeni dış görünüşü sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.

Renk konusunda gelecek olursak Prizma Yeşil, Prizma Siyah ve Prizma Beyaz renkleri yer almaktadır. Bu renkleri sayesinde şık bir görüntüsü de yer almaktadır. 4.000 mAh pili ve yapay zeka tabanlı Game Booster sayesinde Galaxy A30s keyifli oyun deneyimini kullanıcılara sunuyor. Galaxy A30 aynı zamanda 25 MP ana kamera, 8 MP Ultra Geniş Açı ve 5 MP Derinlik sensörü bulunmaktadır.

3 kameraya sahip olan cihazın 5 MP Derinlik kamerası Canlı Odak özelliği sayesinde profesyonel bir kalite sunuyor. Hızlı dinamik portreler yakalayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumun duygusunu yansıtabilecek kareleri ortaya çıkarabilecek bir cihaz. Akıllı hata tespit etme ve görsel zekaya sahip kamera ile güzel fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Cihazda aynı zamanda parmak izi okuyucusunun yer aldığını da belirtelim.

Tasarımı konusunda başarılı olan cihaz içerikleri sayesinde de başarıya ulaşıyor. Galaxy ekosistemi ile kesintisiz bir kullanış sunacaktır. Samsung’un, Knox, Health gibi servislerden de faydalanabileceğinden de bahsedelim. Son olarak Galaxy A30s, 1 Ekim itibariyle ülkemizde satışa sunuldu. Fiyatı ise KDV dahil 2.599 TL olarak ortaya çıktı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz