2019 yılında farklı bir ekran tasarımı tercihi yapan Samsung bu yılı çok hareketli geçirecek. Belli bir süre sonra yeni amiral gemi modeli Galaxy S10’u tanıtacakken, Samsung bunla beraber Galaxy M ve Galaxy A modellerini kullanıcılarının karşısına çıkaracak.

Çok uzun zamandır beklediğimiz Galaxy A50 model telefon kısa süre önce Bluetooth sertifikası alarak beraberinde birçok teknik detayını göstermişti. Özellikle bazı telefon parçalarını göstermesi çok dikkat çekmişti. Son sızıntıyla beraber ise tasarım ve bazı detaylar yeniden belli oldu.

Galaxy A50 tasarımı görüldü!

Galaxy A50‘nin arka kapağında dikey olarak yer verilmiş geniş bir kamera sistemi yer alıyor. 3 Kamera ve altında LED flaş bulunuyor. Bunların yanı sıra arka kameranın 24MP olacağı ve diğer kameralar hakkında henüz bir detayın olmadığını belirtelim. Cihazın ön kısmında ise 24 MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. Bilinmeyen bir durum ise cihazda ki parmak izi okuyucusu oluyor. Samsung’un ekrandan parmak izi özelliğiyle telefonu karşımıza çıkaracağı şüpheleri henüz dahi devam ediyor.

Akıllı telefon bunların yanı sıra Exynos 9610‘dan gücünü alacak ve bu güce ek olarak 4-6GB RAM ve beraberinde 64-128GB depolama alanı sunacak. Batarya kapasitesini hepimizin merak ettiğini bildiğimden derin araştırmalar sonucu 4000mah olduğunu belirtelim. Akıllı telefonda ayrıca alt tarafta USB-C portu ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor.

Akıllı telefon hakkında bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz