Samsung Hindistan’ın destek sayfasında A70s’in görüntülenmesinin ardından kısa bir süre piyasaya sunulması bekleniliyor. Cihazın teknik özelliklerine dair bazı bilgiler ortaya çıktı ve bu yazımızda sizlere Galaxy A70s hakkında bilgi vereceğiz. Samsung Galaxy A70s’in Ağustos ayında tanıtılması bekleniliyordu. Fakat Ağustos ayında cihazın tanıtımı geçrekleşmedi ve bugüne kadar cihaz hakkında bir bilgi gelmedi.

Fakat bugün gelen bilgiyle beraber cihazın tanıtım tarihinin yakınlaştığı sızdırıldı. A70s hakkında gizem hala korunuyor ve daha önce de A30s, A50s cihazlarda da sızıntı olmamıştı. A70s’in ortaya çıkan ve kesin olmayan bilgilerine göre Snapdragon 675 işlemcisi cihazda bulunuyor. 6 GB RAM’e sahip olan Galaxy A70s, Android versiyonu olan 9.0 Pie işlemcisi yer alıyor. SM-A707F model ile gelecek olan cihaz, kamera konusunda oldukça iddialı. A70s’in kamerası güçlü bir şekilde gelecek ve üçlü kamera kurulumu bulunacak.

Ana kameranın 64 megapiksellik ISOCELL olarak gelmesi bekleniliyor. A70s’in 4.500 mAh’lık bir bataryaya sahiplik yaptığını da belirtebiliriz. Batarya seviyesi ile güçlü bir şarj sistemi ile geleceğine dair bilgiler de yer alıyor. ONE UI 1.5 arayüzü ile donatılan A70s’in, Galaxy Note 10’dan kaldırılan Windows ve Game Booster’a Bağlantı gibi birkaç yazılımsal özelliği sahip olacağı da söylentiler arasında yerini alıyor.

Samsung Galaxy A70s, orta-üst segment aralığında konumlandırıldığı ve microSD desteği olmayacağını da belirtelim. Cihaz hakkında ortaya çıkan detaylar şimdilik bunlardan ibarettir. Kısa sürede piyasaya sunulması beklenen Samsung Galaxy A70s hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz