Samsung Galaxy A90 uzun bir süredir gündemi meşgul etmeye devam ediyor. A serisi olarak en fazla dayanıklılığa ve güncel model bakımından birçok dedikodu telefon için karşımıza çıkıyor. Son gelen bilgilere göre SM-A905 ile SM-A908 ile iki farklı A90 modeli yakın zamanda geliyor. Birçok onaylanmış sızıntıyla tanıdığımız OnLeaks‘in açıklamasına baktığımız zaman Full HD+ ekran ve Infinity-U adında damla bir çentik yer alacak.

A80 kamerası dikkat çekiyor!

Sizlerinde bildiği gibi A serisinde Galaxy A80 modeli kızaklı ve dönebilen kamerası ile dikkatleri çekiyor. Galaxy A90 modelinde tasarım anlayışı devam ediyor. Şimdilik bilgiler bu yönde olurken, SM-A905 için 48MP+12MP+5MP üç kamera ile gelecek. SM-A908 ise 48MP +8 MP +5MP şeklinde gelecek.

Şimdilik tahminler bu yönde olurken, SM-A908 ekonomik fiyata sahip olacak. Su damlası çentik ve Full HD ekranın ise ona ait olacağı düşünülüyor. SM-A905 modeli ise daha yüksek bir çözünürlüğe sahip ekrana ve daha şık bir tasarımla gelebilir.

Samsung‘un A serisi orta seviye kullanıcılara hitap ediyor. İki modelde de Snapdragon 855 işlemci yer alacak. Ayrıca Galaxy R modeli hakkında bilgiler gelince sizleri aydınlatacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz