Akıllı telefon piyasasındaki rekabet gün geçtikçe artıyor. Telefon markaları modellerine yeni özellikler ekleyerek diğer firmaların bir adım önüne geçmeyi hedefliyor. Samsung Galaxy M ve Galaxy A serilerini önümüzde dönemlerde güncellemesi beklenirken Galaxy A 90 modelinin özellikleri ile ilgili yeni detaylar gündeme geldi.  Galaxy S10 serisinin tanıtımının yaklaşıyor olması kullanıcıları heyecanlandırıyor olsa da Samsung’un diğer modellerini de geliştirmeye son hızla devam ettiği görülüyor. Böylece akıllı telefon piyasasındaki rekabette bir adım öne geçmeyi hedefliyor.

İşte Samsung Galaxy A90 İle İlgili Detaylar

Samsung firması A90 modelini 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının beğenisine sunacak. Altın, gümüş ve siyah renk seçeneklerine sahip olacak olan Galaxy A90’ın 6GB ve 8GB RAM seçenekleri ile birlikte 128 GB dahili hafızaya sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca Samsung’un yeni teknolojisi olan ve Galaxy M serisinde de kullanılan Infinity-V özellikli ekrana sahip olacağı da detaylar arasında. Samsung A serisi için kullanıcılarına; Galaxy A50, Galaxy A70 ve Galaxy A90 olmak üzere 3 farklı seçenek sunmayı hedefliyor.

Galaxy M Serisindeki Detaylar

Samsung’un orta sınıf kullanıcıları hitaben üzerinde çalıştığı Samsung Galaxy M modellerinin Ocak ayı sonunda gerçekleştirilecek tanıtım ile birlikte sunulması bekleniyor. Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 olmak üzere 3 farklı modelde tasarlanan M serisi’nin USB-C özelliği ile hızlı şarj özelliğinde olması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz