Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy Core 2 ve Galaxy Young 2 isimli sıradaki orta sınıf akıllı telefonlar için fiyatlandırma bilgisi Samsung’un Hollanda’da bulunan portalı tarafından sızdı.

Orta ve giriş sevilerinde özelliklere sahip olan ve ekonomik Android telefon seçiminde önemli rol oynayan Galaxy Ace ve Galaxy Young serisinin sıradaki ürünlerine dair fiyat bilgisi gelmesiyle birlikte ürünlerin ne zaman çıkacağı da biraz daha netleşmiş oldu.

Samsung Galaxy Ace 4 – Olası Özellikleri

Samsung Galaxy Ace 4, içinde bulunduğumuz 2014 yılının üçüncü çeyreğinde raflardaki yerini alacak. 4 inçlik WVGA ekrana sahip olacağı belirtilen bu Samsung akıllı telefon, 1 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli işlemci kullanacak. Üründe yer alacak batarya donanımı 1500 mAh değerinde olacak. Samsung Galaxy Ace 4 fiyatı, 219 Euro olarak ifade ediliyor.

Samsung Galaxy Ace 4

Galaxy Core 2 de Ace 4 ile aynı dönemde satışa çıkacak. 4.5 inçlik WVGA ekran kullanacak üründe yer alacak çift çekirdekli işlemci 1.2 GHz frekansında olacak. Telefonun enerjisini 2000 mAh değerinde batarya sağlayacak. Bu ürün için belirlenen etiket fiyatı ise 179 Euro. Çift SIM kart desteği de sunacak olan cihazın donanım özelliklerinin Ace 4’e göre daha iyi olmasına karşın fiyatının daha düşük olması dikkat çeken bir ayrıntı.

Galaxy Young 2, 99 Euro etiket fiyatıyla en uygun akıllı telefonlardan biri olma özelliğine aday olurken 1 GHz frekansındaki tek çekirdekli işlemcisi ve 3.5 inçlik ekranının yanı sıra 1300 mAh değerindeki bataryasıyla mütevazı özellikler sergileyecek.

Her üç cihaz da Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkacaklar.

Samsung Galaxy Ace 4 – Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Ace 4 Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi net olarak bilinmiyor. Ancak tahminlerimize göre dünya ile aynı zamanda Türkiye’de de satışa çıkmasını bekliyoruz. Fiyatının ise 500 TL dolaylarında olması beklenebilir.

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz