Samsung Galaxy Alpha akıllı telefonun bir dizi canlı görüntüsü sızdı. Bu kez, görsel sahibi kaynaklar görüntünün yanında telefona dair bazı bilgilere de sahipler. Buna göre Samsung Galaxy Alpha akıllı telefonun 4.7 inç SUPER AMOLED ekrana, LTE destekli Exynos yonga setine ve 32 GB arttırılamayan depolama alanına sahip olması bekleniyor. Bunların yanı sıra parmak izi ve kalp atışı algılayıcıları da telefonda bulunması beklenen özellikler arasında. Yeni telefon, Galaxy S5 benzeri plastik arka kapak ve metalik çerçeveli bir tasarıma sahip olacak.

Aşağıdaki fotoğraflar yeni Samsung Galaxy Alpha akıllı telefonun en yeni görüntüleri olarak karşımıza çıkıyor. Buradaki akıllı telefon, Samsung Galaxy Alpha’nın, arkasında büyük LTE-A logosu olan Kore sürümü olabilir.

Samsun Galaxy Alpha iPhone 6’ya Rakip mi Olacak?

Yeni bilgiler, Samsung Galaxy Alpha akıllı telefonun bir nano-SIM kart girişi bulunacağını ve fakat mikro SD kart girişinin olmayacağını gösteriyor. Giriş ekranı ise cihazın ismini doğrulamakta. Tahminler, Koreli şirketin gelecek yıl yeni bir Galaxy cihazları serisi sunacağı yönünde.

samsung galaxy alpha

Aslında bakılırsa telefonun sahip olduğu tüm özellikler, Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone 6 cihazın karşısında durmak için bir hazırlık yapıldığı izlenimi vermekte. 4.7 inç ekran, mikro SD kart girişi olmaması, nano SIM kart girişi, parmak izi algılayıcısı ve metalik çerçeve tam anlamıyla iPhone 6’ya rakip bir cihazı karşılamakta. Neler olacağını bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz