Samsung Galaxy Cihazları Güncellenecek!

Samsung iki popüler Galaxy akıllı telefonun güncellenmesinin ardından , en son Android Pie işletim sistemini alacak marka cihazlarının tam bir listesini yayımladı.

Samsung Members uygulamasında ortaya çıkan Yol Haritası, iki düzineden fazla ürünü ve özel One UI kabuğu ile işletim sisteminin yeni bir revizyonuna geçmeleri için zaman çizelgesini içeriyor.

Samsung One UI kullanıcı arayüzü, bir yandan Android cihazların kullanım kolaylığı için değiştirildi ve jest kontrolünü destekliyor. Amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, bazı bölgelerde güncellemeler almaya başlamıştır, Galaxy Note 9 için üretici yazılımı beta durumundadır ve Şubat 2019’da yayılmaya başlayacaktır. Toplamda, listede, tabletler dahil 24 Samsung Galaxy hattı cihazı bulunuyor.

Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8’in Mart ayına kadar yeni bir ürün yazılımı edinmesi gerekiyor. Diğer orta seviye ve bütçe fiyat aralıkları cihazları nisan ayından itibaren güncelleme almaya başlayacak. Toplamda, gelecek yılın ekim ayına kadar, Kore devinin 24 cihazının sahibi Android’in dokuzuncu revizyonuna ve yeni markalı kabuğa geçebilecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz