Samsung Galaxy F Nasıl Gözükecek?

Katlanabilir telefon teknolojisinde önemli bir adım atan Samsung, geçtiğimiz günlerde bu alanda tasarladığı ürününü duyurmuştu. Konferans esnasında ışıkları kısan şirket, ne yazık ki yeni cihazın nasıl göründüğü ile ilgili bilgi vermekten kaçındı. Ancak ortaya çıkan yeni görseller, bahsi geçen cihazın nasıl bir görünüme sahip olduğunu gözler önüne seriyor. Samsung Galaxy F tasarım görselleri epey dikkat çekici duruyor denilebilir.

Galaxy F Serisi mi Geliyor?

Samsung tarafından geliştirilen Galaxy F akıllı telefon modeli, sahip olduğu katlanabilir yapı neticesinde tablet olarak da kullanılabiliyor. Açıldığı takdirde tablet, katlandığı takdirde ise akıllı telefon halini alabilen model, böylelikle çok yönlü bir kullanıcı deneyimi sunacak. Ortaya çıkan yeni görseller ise cihaza daha yakından bakma fırsatı sunuyor.

Görseller haricinde önemli bir bilgi de şu sıralar konuşulanlar arasında yer alıyor. Buna göre Samsung, çıkaracağı katlanabilir akıllı telefon modellerini Galaxy F çatısı altında sunacak. Yani farklı numaralar ile cihazlar görebiliriz. Genel olarak Galaxy F isminin katlanabilir cihazlar için kullanılacağı söyleniyor. Bu bilgiye ilişkin Samsung cephesinden herhangi bir doğrulamanın gelmediğini de belirtelim.

Galaxy F Özellikleri

Açıldığında 7.3 inç ekrana, katlandığında ise 4,58 inç ekrana sahip olan Galaxy F, tahminlere göre epey güçlü teknik özellikler ile birlikte gelecek. Sektörde önemli bir adım olarak görülen modelin ne zaman satışa sunulacağı ise ne yazık ki bilinmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz