Samsung’un yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlarıyla ilgili spekülasyonlar, Galaxy Fold 2‘nin piyasaya sürülmesiyle ilgili yeni bilgilerle destekleniyor.

XDA Developers’tan her zaman bilgili sızıntı yapan Max Weinbach bu hafta sonu tweet attı. Gözden geçirilen Galaxy Fold, Nisan ve Haziran ayları arasında bu yılın ikinci çeyreğinde resmi olarak sunulacak. Weinbach ayrıca Tweet’indeki teknik özellikler hakkında yeni bilgiler sunuyor:

Galaxy Fold 2

  • 8 inç ekran
  • 108 Megapiksel kamera
  • “ultra ince cam”
  • S-Pen
  • Snapdragon 865
  • 5G

“Ultra ince cam” özelliğinin, Samsung’un yeni nesil Galaxy Fold için daha istikrarlı bir esnek ekran üretmesini sağlayacak yeni, yenilikçi bir malzeme olduğu söyleniyor. 108 megapiksel kameranın yanı sıra S-Pen’den de bahsediliyor. Şimdiye kadar, sadece Samsung’un başarılı Galaxy Note serisi, cihaz durumunda saklanabilecek bir stylus ile donatılmıştır.

Galaxy Fold: 2020 için çeşitli modeller

Galaxy Fold 2’nin Korelilerin 2020’de piyasaya sürmeyi planladığı birkaç yeni katlanabilir Samsung telefonundan biri olduğu söyleniyor. Örneğin, “Galaxy Bloom” görüntüleri internette dolaşıyor – Motorola Razr 2019 gibi bir akıllı telefon, yukarı doğru katlanır ve Galaxy Fold’dan önemli ölçüde daha küçüktür.

“Galaxy Bloom” a ek olarak, bir “Galaxy Z Flip” de internette dolaşıyor. Bununla birlikte, her iki adın da aynı cihazı temsil etmesi beklenir, böylece “Flip” aslında katlanan bir akıllı telefon için çok mantıklıdır. Öte yandan, “Bloom” teriminin bir çiçeğin açılmasını ifade etmesi gerekir. Galaxy Fold 2, Galaxy Bloom veya Galaxy Z Flip olsun: 2020’de Samsung’un katlanabilir yeniliklerini heyecanla bekliyoruz ve muhtemelen Barcelona’daki MWC 2020’deki Samsung Unpacked Event’de Samsung’un yeni akıllı telefon üretimi hakkında daha fazla ayrıntı öğreneceğiz Şubat.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz