Samsung Galaxy Fold yaşadığı sorunlardan kaynaklı olarak piyasaya hala sunulmadı. Teknik sorunlardan dolayı piyasaya sunulmak için geciken katlanabilir telefon, normalde nisan ayında tanıtılacaktı. Üst kısımda da belirttiğimiz gibi teknik sorunlardan dolayı cihazın çıkış tarihinde ertelemeler oldu. 4 ay geciken cihazın üzerinde çalışmalar devam ediyor. Galaxy Fold’un tanıtım tarihi hakkında Güney Koreli bir kaynak net bir bilgi verdi. Uzun süredir beklenen cihazın ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi ortaya bir türlü çıkmadı.

Yonhap adında olan kaynaktan açıklanan bilgilere göre Eylül ayının sonunda Samsung Galaxy Fold’un tanıtımı gerçekleşecek. Samsung, Yonhap tarafından paylaşılan bilgiye onay verdi ancak bilinmeyen bir nedenden kaynaklı olarak bu planda değişiklikler yaşandı. Samsung tarafından Temmuz ayında yayınlanan rapora göre Eylül ayında Galaxy Fold tanıtılacaktı. Hatta ortaya çıkan tanıtım tarihi 6 Eylül 2019 belirlendi.

6 Eylül 2019 aynı zamanda IFA 2019’un başlangıç tarihi. Samsung Galaxy Fold, IFA 2019’da başlayacağı gün tanıtılacak. IFA etkinliğinde yer alması beklenen cihazın, tarihi konusunda net bir onay gelmese de söylentiler bu yönde ilerliyor. Samsung Galaxy Fold, Eylül sonlarında piyasaya sunulması bekleniliyor. Güney Kore dışında diğer ülkelerde de Eylül sonunda tanıtılması bekleniliyor. Şu an için tahmin edilen plana göre 6 Eylül 2019 tarihinde tanıtım gerçekleşecek ve Eylül sonlarında da kullanıcılarla buluşacak. Samsung Galaxy Fold hakkında çıkan bilginin doğru olup olmadığını Eylül ayında göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz