Önemli meblağlar ödeyerek sahibi olduğumuz akıllı telefonlar, bugün yanımızdan ayırmadığımız en önemli aksesuarlar. Eğer Android mobil işletim sistemi ile çalışan ürünlerden birisini tercih ettiyseniz muhtemelen geniş hareket alanı da sizi cezbetmiştir. Aslında hareket alanından kastımız özelleştirilebilir olmasından kaynaklı kişiselleştirme seçenekleri. Artık çevremizdeki herkeste en az bir tane akıllı cihaz görüyoruz. Ne kadar farklı firma veya telefon modeli olsa da zaman geçtikçe aldığınız ürünü almış başka insanları da görüyorsunuz. Üzerine eklediğiniz fiziksel süsler, detaylar sayesinde marjinal hava katsanız da sanal boyutta değişiklikler aramak isteyebilirsiniz. Temalardan tutun da bildirim çubuğa, ana ekrandaki menüye kadar geniş skalada düzenleme hakkına bahsettiğimiz işletim sisteminde sahipsiniz. Diğerleri de yine sizlere birçok imkan sunsa da konuyu fonksiyonel ve kişisel noktalara taşıdığımızda Android’in eline kimse su dökemiyor. Kaldı ki piyasadaki üreticilerin ekseriyetle tercihi Google’ın imzasını taşıyan yazılımdan kullanması her şeyin göstergesi. Örneğin Samsung’a bakarsak hem tabletlerinde hem de telefonlarında güncel Android teknolojisinden yararlanmakta. Kullanıcıları genel manada durumlarından memnunken elbette spesifik istekleri de son bulmuyor. İşletim sistmelerinin yazılımlarını değiştirmek, yükseltmek isteyenler kadar bir önceki versiyona geçme talebinde bulunanlar da yok değil. Bahsettiğimiz işlemlerin gerçekleşmesi için de farklı aşamalardan geçmek gerekiyor. Download Mode dediğimiz yazılımların yükleme moduna girişi Samsung Galaxy J3 özelinde anlatıyoruz.

Halihazırda işletim sistemleri de bildiğimiz üzere sıradan program benzeri ürünler. Elbette içerisindeki kodlamalar ve diyagramlar yüksek yoğunluklu mesailer sonucunda bizlere sunulurken üçüncü parti uygulamaların da çalışabilmesine olanak sağlıyor. Kısacası güncel teknolojinin entegre edilememesi kısa vadede dahi çok ciddi şikayetler alır. Böylece firma da beklediği gelir bir kenara, zarar bile edebilir. Söylediklerimizle beraber daha pek çok nedenden ötürü gelişmelerin hiç durmadığı alanı kast ediyoruz. Aksi pozisyonlar günden güne büyüyen pazarda varlık hissettirmez. Güney Kore merkezli olmasına rağmen yıllardır hayatımıza girmiş cihazları üreterek durmadan başarıya koşan Samsung markası da gerekli politikayı yapısına katmış olanlarn. Zira yapıtlarına, yazılımlarına baktığımızda tatmin edip satış oranlarında da daima zirveye doğru oynuyor. Galaxy serilerinde her sene yenisiyle bizi buluştururken önceki modelleri geliştirecek araştırma ve geliştirme çalışmaları da yapılıyor. Nihayetinde herkes amiral gemiler lansman partisinde tanıtıldığı gibi almak zorunda değil. Keza bütçesine uygun davranıp elindeki üründen sonuna kadar faydalananlar da var. Dolayısıyla akıllı telefon aynıyken de yeni yazılımları paylaşmak gerekiyor. Eğer Samsung Galaxy J3 sahibiyseniz yazılım yüklemelerinizi sağlayacağınız Download Mode girişini de yazımızdan okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 Download Mode’a Girmek

Yeni nesil telefonlar muhtelif özelliklerle donatılırken performansı kadar kullanışlı halleriyle de öne çıkıyor. Galaxy J3’teki Download Mode girme işlemi de aynı şekilde herkesin rahatlıkla yapabileceği yöntemlerden.

download-mode

Öncelikle yapmanız gereken Güç tuşunu kullanarak cihazı kapatmak olacak. Ardından Ses Kısma, Güç ve Ana Ekran tuşuna senkronize basarak tuş kombinasyonu yapın. Basmayı sadece birkaç saniyelik sürdürün. Karşınıza gelen ekrandan Download Mode girmek Ses Yükseltme tuşuyla yapılabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz