Sizde Samsung Galaxy J4 Core telefonuna sahipseniz ve telefonunuzu nasıl sıfırlayacağınızı veya format atacağınızı bilmeyenlerdenseniz eğer doğru adrese geldiniz. Bu yazımızda Samsung Galaxy J4 Core format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi üzerinde durup ardından Samsung Galaxy J4 Core sıfırlama işlemini anlatacağız.

Virüs, donma, takılmalar, yavaşlama, teknik servis öncesi ve ikinci el satışları öncesinde telefon, bilgisayar gibi işletim sistemine sahip cihazların içi silinmektedir. Samsung Galaxy J4 Core formatlama öncesi de bunlardan biridir. İçinde tüm verileri temizlemeden önce cihazların mutlaka yedeğini alınız. Samsung Galaxy J4 Core hard reset atma işlemi öncesinde yedeğini aldıktan sonra telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

Samsung Galaxy J4 Core Nasıl Sıfırlanır?
Android tabanlı işletim sistemli cihazlarda telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak ve telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak cihaza format atacağız.
Telefonun içinde bulunan menü yardımı ile cihazın içinde tüm bilgileri silelim. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içinde tüm verileri silinmektedir.

Samsung Galaxy J4 Core Format Atma
Samsung Galaxy J4 Core fabrika ayarına geri almak için telefonda kullandığımız güç tuşu ve sesi açma tuşu birlikte kullanacağız.
-Telefonu kapalı konuma alın
-Telefonun üzerinde sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun ve ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
-Recovery ( Kurtarma Modu )
-Wipe Data All / Factory Reset
-Reboot System Now
Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile birlikte kullanarak menülere gelerek kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz