Samsung’un bir ay sonra tanıtması beklenen amiral gemi modeli Galaxy Note 10+’ın görüntüsü kısa süre önce sızdırıldı. Bu yıl üç farklı Note 10 modeli gelecek. İşte detaylar..

Samsung‘un adımlarına göre bu yıl üç farklı Note 10 modeli bekliyoruz. Elbette bu modellerden birisi büyük ekran ile gelecek. Kısa süre önce Note 10+ modelinin görüntüsü sızdırıldı. Sızıntı görsellerde Note 9 ve Note 10 plus modellerinin karışımını görmekteyiz. Telefonda nokta olarak bir çentik yer alacak. Arka kısımda ise dikey konumlandırılmış üç adet arka kamera yer alıyor ve hemen yanında ToF sensörü bulunuyor.

Ön kamera konusunda ise nokta olarak gelen çentik içerisinde bir sensör bulunuyor.

Bu yıl küçük ekranlı ve büyük ekranlı modellerin yanında ise 5G‘li bir modelde yer alacak. Böylelikle üç farklı Galaxy Note 10 modeli bulunacak. Böyle sızıntılarda yer alan büyük ekranlı dediğimiz modelin büyük ihtimal Note 10 Pro olacağı düşünülüyor. Yinede sızıntı modellerde Note 10+ olarak görülmekte.

Note 10 serisinin 7 Ağustos 2019 günü New York’ta bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. Peki sizler bu telefon için ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz