Display Samsung Galaxy Note 10+, DisplayMate derecelendirmesinde lider oldu

Bir Amerikan kuruluşu olan DisplayMate Technologies, amiral gemisi Samsung Galaxy Note 10+ ekranının kapsamlı bir değerlendirmesini yaptı. Bu yılın başlarında tanıtılan Galaxy S10 gibi, yenilik de DisplayMate tarihinin en iyi derecesini aldı.

Yayının uzmanları, 6,8 inçlik Galaxy Note 10+ ekranın piyasadaki tüm akıllı telefonlar arasında en doğru renk sunumuna sahip olduğunu belirtti. 1308 net kayıt tepe parlaklığı ile ekran her koşulda net görüntü sağlar.

Uzmanlar, Galaxy Note 10+ ‘un en yüksek oranları gösterdiği çeşitli parametreler belirlemiştir. Bu nedenle, renk doğruluğu DCI-P3 renk gamında 0.4 JNCD’dir. DisplayMate ayrıca “sonsuz” kontrast, ekranın mükemmel parlama önleyici özellikleri, geniş renk gamı ​​ve yüksek çözünürlük – 3040 × 1440 pikselleri vurgulamaktadır.

Galaxy Note 10+ piksel yoğunluğu 498 ppi’dir. İnsan gözünde maksimum görüntü netliği sağlar – aynı köşegen ile 4K’ya kadar artan çözünürlük pratik anlam taşımaz, uzmanlar emin.

Daha önce, Fransız DxOMark şirketi Galaxy Note 10+ kamerasını test etti. Fotoğrafın artıları arasında hızlı otomatik netleme ve geniş dinamik aralıklarla caddede doğru hedef efektleri bulunuyordu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz