Samsung Galaxy Note 10’un tanıtımı kısa bir süre önce gerçekleşti ve telefon özellikleri ile güncemde yerini aldı. Note 10 ailesinin yeni üyesi olan Galaxy Note 10 Plus, Note 10 cihaza göre bazı farklılıklarla ayrılıyor. Note10 Plus’ın diğer modellere göre kıyaslama yaptığımız zaman en önemli farkı ekran boyutu olarak kendini gösteriyor.

Dinamik AMOLED ekrana sahip HDR10+ desteğini sunuyor. Kamera konusunda Note 10 ile aynı özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Note 10 Plus, arka kısmında dörtlü kamerası ile yerini alıyor. Telefoto ve geniş açı özelliklerine sahip olan üçlü kamera sistemi arka kısmında yer almaktadır ve ek olarak bir tane de derinlik kamerası bulunuyor. Ön kamerası ise Note 10 ile aynı ve 10 MP’dir.

Yine Note 10’la aynı özellikte olan Exynos 9825 işlemciye sahiptir. Note 10 Plus RAM tarafından 12 GB kapasiteye sahiplik yapıyor. Telefonun depolama alanına baktığımız zaman 256 GB olduğu ortaya çıkıyor. Oldukça geniş depolama alanı olan cihazın aynı zamanda microSD bellek yuvasına da sahip. Batarya konuna değinecek olursak 4300 mAh, kablolu olarak da 45 W hızlı şarj desteğine sahip.

Note 10 Plus S Pen ile karşımıza çıkıyor ve son olarak Türkiye fiyatı da açıklandı. Samsung Galaxy Note 10 Plus Türkiye’de 23 Ağustos’tan sonra satışa sunulacak. Fiyatı 11.399 TL olarak satılacak. Türkiye’ye bu ay gelecek olan Samsung Note 10 Plus’ı şimdiden birçok kişi bekliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz