Telefonlar, artık o kadar çok fazla özellikle karşımıza çıkıyor ki insanlara yapacakları işlem için birçok seçenek sunuyorlar. Bunlardan biride ekran fotoğrafı alma. Biz size Samsung Galaxy Note 10’da ekran fotoğrafı alma yöntemlerini anlatacağız.

Samsung Galaxy Note 10 256 GB Gri Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En  Ucuzu Akakçe

En klasik ve basit yöntem ses ve güç düğmesine/ekran düğmesine basıp ekranı yakalamaktır. Aynı zamanda Galaxy 10 cihazına özel avuç içi kaydırarak ekran görüntüsü özelliğini etkinleştirerek, ekran yakalayabilirsiniz. Bunun dışında ekran görüntüsü alma özelliğini araç çubuğuna kaydederek daha basit bir yöntemle ekran yakalayabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise Bixby yöntemi. Bixby home’a girin ve ses uyandırma seçeneğini ayarlayın. Daha sonra ekran görüntüsü almak istediğiniz yerde Bixby’a basılı tutun ve ekran görüntüsü al deyin.

Galaxy Note 10 Lite özellikleri ve fiyatı belli oldu - ShiftDelete.Net

Aynı şekilde Google Asistan ile de Bixby gibi ekran görüntüsü çekebilirsiniz. Ekran yakalamak için ayarlardan kenar panellerine gidin ve aktifleştirin, Edge kısmından akıllı seçime gidin ve ekran yakalamak istediğiniz şekle dokunun ve bitti deyin.
Son olarak S-Pen ile ekran yakalayabilirsiniz bunun için, S-Pen’i çıkarın ve Air Command logosunu başlatın. Ekran görüntüsünü alın ve dilediğiniz gibi düzenleyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz