Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi ile ilgili önemli gelişmeler. Hatırlanacağı üzere Samsung, söz konusu güncellemenin ekim ayında geleceğini duyurmuştu. Aslında çok daha önce beklenen Android 4.2.2 güncellemesini es geçecek olan bu güncellemenin testlerinin yeni başladı ve yılsonunda cihazlarda olacağı güncel bilgi olarak açıklandı.

Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 Güncellemesi Ne Zaman Türkiye’de Olur?

Kasım ya da aralık gibi indirilebilir kılınması beklenen güncellemenin Türkiye’ye gelişinin 2014 yılını bulması bekleniyor. Zira bilindiği üzere Samsung tarafından sunulan güncellemelerin Türkiye’deki cihazlara aksettirilmesi ortalama birkaç ay sürüyor. Bununla birlikte aynı güncellemenin yani Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin Galaxy Mega modelleri için de kapıda olduğu ve Note 2 ile aynı sıralarda geleceği ifade ediliyor.

samsung galaxy note 2 guncelleme

Tüm bunların yanı sıra son açıklanan verilere göre Samsung Galaxy Note 2’nin şu ana kadar 30 milyondan fazla sattığı açıklandı. Birkaç hafta önce 38 milyon satış barajını aştığı iddia edilen Galaxy Note 2 satışları cihazın kullanıcılar tarafından ne kadar beğenildiğinin en net göstergesi. Diğer yandan beklentiler Galaxy Note 3’ün aynı başarıyı yakalayamayacağı yönünde.

Samsung’un bu kadar başarılı bir satış dönemi geçirmiş ve kullanıcılar tarafından son derece beğenilmiş bir model için gerekli yazılım güncellemesi desteğini zayıf bir şekilde sunması son derece ilginç.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz