Samsung Galaxy Note 2 isimli popüler Android akıllı telefon için henüz Android 4.3 Jelly Bean güncelleme çalışmaları sürüyor. Ancak söz konusu çalışmaların yoğunlaşmasıyla birlikte hazırlanan güncelleme ROM’ları da sızıyor. Daha önce de bu ürünle ilgili bir ROM sızmıştı. Bu haberimize vesile olan sızma işleminde ise Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy S4 üzerinde yer alan birçok özelliğin de bu son sızan kurulum dosyası içinde yer aldığı iddia ediliyor.

İlk olarak XDA geliştirici forumlarında ortaya çıkan bu haber kısa sürede hızla yayıldı. Her ne kadar henüz test yazılımı olarak gelse de ilginin de yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Zira Samsung Galaxy Note 2 için uzun zamandır bu yazılım güncellemesinin çıkması bekleniyordu.

Samsung Galaxy Note 2 android 4.3

Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 Test ROM’unun teknik özellikleri:

Model: GT-N7100
Hedef bölge: Open Asia
Sürüm: Android 4.3
Değişikli listesi: 1903221
Üretim zamanı: 16 Ekim Çarşamba, 2013
Ürün kodu: OLB
PDA: N7100XXUEMJ5
CSC: N7100OLBEMJ4
MODEM: N7100XXUEMJ5
İndirme adresi: N7100XXUEMJ5_N7100OLBEMJ4_N7100XXUEMJ5_OLB.zip

Önemli not: Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 test ROM’u indirmek tamamen size kalmış bir tercih. Zira resmi bir yazılım olmaması dolayısıyla olası sorunlarda ürünün garanti kapsamına alınmayabileceğini unutmamalısınız. Eğer bu ROM’u kurmak istiyorsanız mutlaka halihazırdaki işletim sisteminizin ve bilgilerinizin yedeklerini almanızı tavsiye ederiz.

Nasıl kurulur?

[highlight]Android Samsung Galaxy Note 2 Akıllı Telefonda Rom Atma (Format) Nasıl Yapılır? – Video[/highlight]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz