Güney Kore’li teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki ay içerisinde Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 20 cihazın fiyatı sızdırıldı. Kısa bir süre önce tasarımı ve bazı özellikleri hakkında detayları sızdırılan cihazın şimdi ise fiyatı sızdırıldı. Samsung Galaxy Note 20 serisi sızdırılan bilgileri ile uzun süre gündemde yerini aldı. Samsung Galaxy Note 20’nin fiyatı sızdırıldı ancak bu durum kullanıcıları memnun etmeyecek.

Galaxy Note 20 fiyatı için 1.199 dolar, Galaxy Note 20 Ultra için ise 1.449 dolar olacağı söylendi. Cihazların ABD’de bu fiyat üzerinden satışa sunulacağı da Yunanistan kaynaklı Tech Mania sitesine ait olduğu bilgisini sizlerle paylaşmış olalım. Ayrıca aynı kaynaktan sızdırılan diğer bir bilgi ise Avrupa’da Samsung Galaxy Note 20 modelinin 1.249 euro, Samsung Galaxy Note Ultra modelinin de 1.449 euro fiyat etiketi ile satışa sunulacağı söylentiler arasında yerini aldı.

Fiyatların bu şekilde yüksek olması kullanıcıları şaşırttı. Fakat fiyatların yüksek olmasının nedenini ise 5G olduğu söyleniliyor. Ayrıca Avrupa’da geçen sene Galaxy Note 10’un 949 euro, Galaxy Note 10 Plus’un 1.099 euro fiyat etiketi ile satışa sunulduğu bilgisini sizlerle paylaşmış olalım. Samsung Galaxy Note 20 serisinin fiyatlarının net olmadığını, sadece sızdırılan bilgilerin bu fiyat olduğunu sizlerle paylaşmış olalım. Tanıtılmasının ardından net fiyat bilgisini sizlerle paylaşacağız. Sizin bu fiyatlar hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz