Samsung Galaxy Note 20’nin görüntüleri sızdırıldı ve sızdırılan görüntülerden tasarımı ortaya çıktı. Akıllı telefon aksesuar mağazası Pigtou’da ortaya çıkan görsellere göre cihazın ön kısmında ufak bir kamera deliği dışında tamamen ekran yerini almıştır. Pigtou tarafından yapılan açıklamaya göre bu görüntüler ‘xleaks7’ adında bir kullanıcıdan alınmış. Alınan bilginin kaynağı net bir kaynak değil ve bu yüzden kesin bir şekilde tasarımın nasıl geleceğini söyleyemeyiz.

Samsung premium amiral gemilerinden Galaxy Note serisinin en çok dikkat çeken farkı ise S Pen’dir. Daha önce olan modellerde kalem, cihazın sağ tarafına yerleştiriyordu ve kalem sayesinde notlarınızı daha güzel yazıp, çizimlerinizi daha da iyi yapabiliyordunuz. Samsung Galaxy Note 20 hakkında gelen bilgilere göre S Pen diğer modellerden farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor ve kalem bu sefer sağ tarafta değil, sol tarafta yerini alıyor. Samsung tarafından Galaxy Note 20 cihazına yapılacak olan değişiklik beklentileri daha da arttırıyor. Ortaya atılan bilgiler doğru ise farklı tasarıma sahip bir cihaz, telefon piyasasında yerini alacak.


Yukarıda da belirttiğimiz gibi ortaya çıkan bilgilerin sağlam bilgiler olmadığını ve gelecek olan sistemin bizi yanıltabileceğini sizlerle paylaşmış olalım. Samsung Galaxy Note 20 hakkında ortaya çıkan bilgiler şimdilik bu kadar ilerleyen günlerde gelen detayları sizlerle paylaşacağız. Cihazın özellikler ve ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgi yer almamaktadır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz