Samsung Galaxy Note 3, yılın en çok merak edilen akıllı telefonlarından biri. Son dönemde çıkan ürünlerin büyük kısmının üstün teknik özelliklere sahip olması sonrasında sıradaki Galaxy Note’un nasıl olacağı daha merak edilir oldu. Gelen haberler cihazın rakiplerine cevap verebilecek donanımlara sahip olacağını gösteriyor.

Hatırlanacağı üzere ilk Galaxy Note 1 GB RAM donanıma sahipti. Galaxy Note 2 de 2 GB RAM ile kullanıcılara sunulmuştu. Galaxy Note 3’ün de 3 GB RAM ile gelmesi pek de şaşırtıcı olmasa gerek. Tabii ki isim sırasına göre donanım kapasitesi belirlenmiyor. Diğer yandan Güney Kore’de yayın yapan bir medya mecrasının edindiği bilgiler sıradaki cihazın bu seviyede bir ara bellek donanımına sahip olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy Note 3

Büyük olasılıkla Qualcomm Snapdragon 800 model dört çekirdekli yonga setiyle ya da Exynos 5 Octa isimli sekiz çekirdekli yonga setiyle gelecek olan cihazın işlem hızının yüksek olması kadar ara bellek kapasitesinin de yüksek olmasına özen gösterilecek. 5.7 ya da 6 inçlik ekran büyüklüğünde gelmesi beklenen cihazın 1080p tam HD ekran çözünürlüğüne ve 13 MP değerinde kameraya sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz