Samsung Galaxy Note 3 cihazları merak ediledursun, Samsung’dan yeni telefonun Eylül ayında gönderilmeye başlanacağı haberi geldi.

Samsung Galaxy Note 3 bilindiği gibi 4 Eylül günü büyük bir etkinlikle tanıtılacak. Bu etkinlikte şirket aynı zamanda Galaxy Gear adlı son jenerasyon akıllı saati de duyuracak. Bu cihazlar etrafında çok sayıda soru olduğu gibi, bir o kadar da söylenti var. Fakat SamMobile,  en önemli sorulardan biri olan cihazların ne zaman satın alınabileceğine yönelik sorunun cevabını bildiğini iddia ediyor.

samsung galaxy note 3-

Eğer bu iddia doğruysa, Samsung Galaxy Note 3’ün Eylül ayında satın alınmaya başlanacağı beklenebilir. Şirketin, üçüncü nesil phableti 2 Eylül ile 8 Eylül arasında göndermeye başlayabileceği söylenmekte. Gerçek piyasa durumunda esas gönderim süresi genellikle üniteler fabrikalardan ayrıldıktan bir hafta sonra başlar. Buna göre cihazların müşterilere ulaşma zamanının da Eylül ortası olacağı söylenebilir.

Galaxy Gear akıllı saat için ise raflarda görülme zamanının Ekim ayının ilk haftası olacağı söyleniyor. Samsung’un tanıtım etkinliğinde bu soruların esas cevaplarını da almış olacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz