Samsung Galaxy Note 3

Büyük ekranı ile son derece dikkat çeken ve Samsung Galaxy Note 3 prototipi olduğu iddia edilen bir cihaza ait fotoğraf sızdırıldı.

Fotoğrafta belirgin köşeleri ile görülmekte olan ve Samsung Galaxy Note 3 akıllı telefon olduğu söylenen telefon son derece geniş bir ekrana sahip.

Samsung Galaxy Note 3, fotoğrafta Sony Xperia Z ve Nokia telefon ile karşılaştırılmış. 6 inç tam HD ekran ile geleceği yönünde dedikoduların dolaştığı cihaz için fotoğrafta görülen prototip gerçek ise ekran boyutu konusunda söylenenler doğru olabilir. Fakat Samsung, ürettiği son cihazlarda genellikle daha yuvarlak köşeler kullanıyor. Örneğin Nisan ayında tanıtılan ve 6.3 inç ekrana sahip olan Samsung Galaxy Mega akıllı telefonda yine diğer Galaxy serilerinde görülen tasarıma benzer bir görünüş dikkat çekiyor. Dolayısıyla fotoğrafta görülen cihaz sadece test amacıyla kullanılıyor olabilir.

Geçen yıl Samsung Galaxy S 3 akıllı telefonun tanıtımından önce farklı tasarımlarda cihaz fotoğrafları da sızdırıldığını görmüştük. Dolayısıyla Samsung’un üçüncü nesil telefonuna ait daha fazla fotoğraf sızdırılmasını beklemek gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz