Android 5.0 Lollipop işletim sistemi yavaş yavaş da olsa birçok akıllı telefonda yer almaya başladı. Söz konusu yeni Android işletim sisteminin indirilebilir kılınmasının ardından çıkan telefonların neredeyse tümünde halihazırda kurulu gelen yazılım, kendisinden önce çıkanlara da güncelleme paketleriyle inerek daha fazla kullanıcıyla buluşuyor. O cihazlardan biri de Samsung Galaxy Note 3.

Sizlere daha önce Kasım ayında duyurduğumuz güncelleme artık cihazlarda yer almaya başladı. Bilindiği üzere Samsung’un güncelleme paketleri ülkeden ülkeye fark gösterecek şekilde sunuluyor. Bu kez de durum değişmedi. Buna göre Samsung Galaxy Note 3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi Rusya’da bu cihaza sahip akıllı telefon kullanıcıları için indirilebilir kılındı.

Bu haberin ardından Android 5.0 güncellemesi için bekleyen diğer ülke vatandaşlarının da söz konusu işletim sistemini çok daha heyecanlı ve sabırsız bir şekilde beklediklerini tahmin etmek hiç de zor değil.

Türkiye içinse henüz bir gelişme yok. Bu yıl içinde Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 3 kullanıcılarının da bu güncellemeyi kullanabilecekleri bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz