Samsung Galaxy Note 3’ün yarın gerçekleştirilecek bir etkinlikle tanıtılması beklenirken bugün cihaza ait APK’lar ve birkaç ekran görüntüsü sızdı. Ayrıca cihaza ait AnTuTu testi de paylaşılan ekran görüntüleri arasında yer alıyor. Yeni phabletin adı Samsung N9005 şeklinde geçmekte ve cihaz Android 4.3 ile çalışmakta. Evleaks tarafından yayınlanan bu ekran görüntülerinin nasıl alındığı ve cihazın kimin eline geçtiği ise bilinmiyor.

samsun galaxy note 3 ekran goruntuleri

Yeni cihazın AnTuTu değerleri 24K dolaylarında ve bu değer Snapdragon 800 yonga seti için aslında düşük. 24K civarlarındaki skora Galaxy S4’ün taşıdığı Snapdragon 600’ün AnTuTu testlerinde karşılaşılabilir. Yani Galaxy S4’teki Exynos 5 Octa versiyonu bile daha hızlıdır ki beklenen de Galaxy Note 3’ün bu yonga setinin güncellenmiş haliyle gelmesiydi.

samsung galaxy note 3 apk file

Cihaza ait sızan APK dosyası yeni Galaxy Note 3’te parmak izi algılayıcısının bulunacağını gösteriyor. KNOX (ABD Savunma Bakanlığı tarafından onaylanmış Samsung’un kurumsal güvenlik platformu) adı verilen bu özelliğin yanında S kalem özelliği ve kamera ile S planlayıcı gibi diğer Samsung uygulamaları yer alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz