Samsung Galaxy Note 4 ve Samsung Galaxy Note Edge sahipleri bir süredir Android 5.0 Lollipop sürümünü bekliyorlardı. Fakat gelen son haberler kullanıcıların Android 5.0 ile değil doğrudan Android 5.0.1 ile tanışacaklarını gösteriyor.

Habere göre Samsung Galaxy Note 4 ve Samsung Galaxy Note Edge akıllı telefonlar Android 5.0 Lollipop sürümünü es geçecek ve doğrudan Android 5.0.1 sürümünü alacaklar. Bu haberle ilgili sızan bir ekran görüntüsü de bu cihazlarda şimdiden Android 5.0.2 sürümünün test edilmeye başlandığını kanıtlar nitelikte.

samsung galaxy note 4 android 5.0.1 birl

Samsung yaklaşık bir yıldır bu cihazlara Lollipop sürümünün gelmesi için çalışıyor. Android 5.0.1 sürümü test edildiğine göre güncellemenin fazla gecikmeyeceğini tahmin ediyoruz. Hatta bu konuda Samsung’un bir de sürprizi var. TouchWiz gelecek Lollipop sürümünün altında kullanıcıları çok memnun edecek bir biçimde çalışabilir.

Kaynak : Mobil133 YORUMLAR

  1. Ben bu sürümü hiç beğenmedim bildiğimiz iphone gibi oldu Tlfnumu ne kadar çok seviyorsan suan o kadar nefret ediyorum gelen msj lar ve watsap msjları iphone gibi ekranda çok gıcık bişey oldu reherif bile değişti

  2. 5.0.1 sürümü çok kötü arama ekranı ucuz telefonların ekranına döndü. kendi kendine ekran hareket ediyor. Telefonu açtığımda 3 sn geç ses gidiyor. Telefondan tiksindim. lanet bir sürüm olmuş sakın indirmeyin,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz