Teknoloji dünyasını sürekli gelişim içerisindeki akıllı telefonlara güç geçmiyor ki bir model daha eklenmesin. Teknoloji devlerinin gözüne kestirdiği akıllı telefon pazarında marka kalitesini korumak ve ileriye taşımak isteyen firmalar, eski cihazlarını güncellemeye devam ederken yeni cihazlarını piyasaya sürmeyi de unutmuyor.

Akıllı telefon sektöründeki hızlı gelişmelere ayak uyduran şirketlerden biri de Samsung. Kısa süre önce diğer cihazlarının sızıntıları bitmişken çıkaracağı yeni cihazı hakkında sızıntı gelmeye başladı. Samsung, teknoloji dünyasındaki tablet ve akıllı telefon alanlarındaki çıtayı daha ileriye koyarak fazladan mesai yapıyor.

Önceki sızıntılarda fotoğraflarının sızdırıldığı Samsung Galaxy Note 4 için bir sızıntı da etiket fiyatı için yaşandı. Akıllı cihaz için satış fiyatlarının sızdırılması ile birlikte Samsung hakkındaki sızıntıların sayısı iyice arttı. Şirket rakiplerine göre fazladan mesai yapıyor.

Samsung Galaxy Note 4, Endonezya merkezli alışveriş sitesi Erafone‘da satışa sunulan cihaz için 800 dolarlık bir fiyatta karar kılınmış. Alışveriş sitesinde normal fiyatına göre daha pahalı satıldığı düşünülürse cihaz piyasaya çıktığında daha uygun bir fiyatla raflarda olacak. Böylece cihazı almak isteyenler teknoloji pazarlarından daha cüzi bir fiyata saihp olabilir.

samsung galaxy note 4

İki Farklı Samsung Galaxy Note 4 Modeli

Online alışveriş sitesinde cihazın iki modeli bulunuyor. N910S kodlu modelde Qualcomm Snapdragon 805 işlemcisi kullanılırken N910C kodlu modelde ise Exynos işlemcisi tercih edilmiş. Modellerin her ikisine de 4 GB RAM ve 16 MP çözünürlüklü kamera olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz